Szkoła Podstawowa im. Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach

42-270, Kłomnice

ul. Szkolna 1

tel. 34 328 10 38

zs_klomnice@o2.pl

Adres

42-270, Kłomnice


ul. Szkolna 1


tel. 34 328 10 38


zs_klomnice@o2.pl


Sukcesy plastyczne i techniczne

Uczniowie z klasy I „b”  rozwijali oraz wzbogacali umiejętności twórcze poprzez działania plastyczne wykonując prace przestrzenne i płaskie, wykorzystując różne materiały i techniki plastyczne.

 Bardzo chętnie prezentowali swój talent i uzdolnienia artystyczne uczestnicząc w Powiatowym Konkursie „Logolandia – drżące wierszyki”

 Uczniowie uczestniczący w konkursie to:  Milena Bąk, Urszula Kłak, Michał Gągała, Bartosz Lara, Stanisław Szymonik, Adam Wochal.

II miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena,  a wyróżnienie zdobyła uczennica Kłak Urszula.

 Uczestniczyli również w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym   „Kot marzeń”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:  Stanisław Szymonik, Natalia Aniśko, Milena Bąk, Urszula Kłak, Michał Gągała, Bartosz Lara, Oliwia Rogozińska.

III miejsce w tym konkursie zdobył uczeń Stanisław Szymonik.

Także uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Plastycznym  pt. „Zwiastuny wiosny”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:  Milena Bąk, Jakub Boral, Michał Gągała, Urszula Kłak, Aleksander Gała, Stanisław Szymonik,  Maciej Kiełkowicz.

III miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Milena Bąk.

 Jak również  uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Pierwsze wiosenne kwiaty”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:  Milena Bąk, Michał Gągała, Urszula Kłak, Maciej Kiełkowicz.

I miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena,

III miejsce zdobył uczeń Michał Gągała, a wyróżnienie zdobyła uczennica Kłak Urszula.

 Uczestniczyli też w Gminnym Konkursie Plastycznym „Kosz pełen zdrowia”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Milena Bąk, Michał Gągała, Urszula Kłak, Bartosz Lara.

Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła uczennica: Milena Bąk.

 Oraz  uczestniczyli w Gminnym Konkursie Plastycznym „lustracja dworku Jana Kochanowskiego”.

Uczennice uczestniczące w konkursie to: Milena Bąk, Urszula Kłak.

I miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena.

 Uczestniczyli też w  III GMINNYM KONKURSIE NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Urszula Kłak, Milena Bąk, Bartosz Lara.

Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła uczennica: Urszula Kłak.

 Jak również uczestniczyli w XXX  KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEKSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ I KOSZYCZEK WIELKANOCNY

Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Michał Gągała, Milena Bąk, Urszula Kłak.

Nagrodę w tym konkursie zdobył uczeń Michał Gągała.

 Swoje sukcesy zdobywali również na szczeblu szkolnym uczestnicząc:

 W Szkolnym Konkursie Plastycznym „ Ziemia nasza planeta”.

Uczniowie uczestniczący w konkursie to:  Lena Dąbrowska, Urszula Kłak, Natalia Aniśko, Milena Bąk, Jakub Boral, Aleksander Gała, Dominika Grzywacz, Bartosz Lara.

III miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Lena Dąbrowska,  a wyróżnienie zdobyła uczennica: Urszula Kłak.