Sukcesy plastyczne i techniczne
Uczniowie z klasy I „b” rozwijali oraz wzbogacali umiejętności twórcze poprzez działania plastyczne wykonując prace przestrzenne i płaskie, wykorzystując różne materiały i techniki plastyczne.
Bardzo chętnie prezentowali swój talent i uzdolnienia artystyczne uczestnicząc w Powiatowym Konkursie „Logolandia – drżące wierszyki”
Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Milena Bąk, Urszula Kłak, Michał Gągała, Bartosz Lara, Stanisław Szymonik, Adam Wochal.
II miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena, a wyróżnienie zdobyła uczennica Kłak Urszula.
Uczestniczyli również w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Kot marzeń”.
Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Stanisław Szymonik, Natalia Aniśko, Milena Bąk, Urszula Kłak, Michał Gągała, Bartosz Lara, Oliwia Rogozińska.
III miejsce w tym konkursie zdobył uczeń Stanisław Szymonik.
Także uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Zwiastuny wiosny”.
Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Milena Bąk, Jakub Boral, Michał Gągała, Urszula Kłak, Aleksander Gała, Stanisław Szymonik, Maciej Kiełkowicz.
III miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Milena Bąk.
Jak również uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Pierwsze wiosenne kwiaty”.
Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Milena Bąk, Michał Gągała, Urszula Kłak, Maciej Kiełkowicz.
I miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena,
III miejsce zdobył uczeń Michał Gągała, a wyróżnienie zdobyła uczennica Kłak Urszula.
Uczestniczyli też w Gminnym Konkursie Plastycznym „Kosz pełen zdrowia”.
Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Milena Bąk, Michał Gągała, Urszula Kłak, Bartosz Lara.
Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła uczennica: Milena Bąk.
Oraz uczestniczyli w Gminnym Konkursie Plastycznym „lustracja dworku Jana Kochanowskiego”.
Uczennice uczestniczące w konkursie to: Milena Bąk, Urszula Kłak.
I miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Bąk Milena.
Uczestniczyli też w III GMINNYM KONKURSIE NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ.
Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Urszula Kłak, Milena Bąk, Bartosz Lara.
Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła uczennica: Urszula Kłak.
Jak również uczestniczyli w XXX KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEKSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ I KOSZYCZEK WIELKANOCNY
Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Michał Gągała, Milena Bąk, Urszula Kłak.
Nagrodę w tym konkursie zdobył uczeń Michał Gągała.
Swoje sukcesy zdobywali również na szczeblu szkolnym uczestnicząc:
W Szkolnym Konkursie Plastycznym „ Ziemia nasza planeta”.
Uczniowie uczestniczący w konkursie to: Lena Dąbrowska, Urszula Kłak, Natalia Aniśko, Milena Bąk, Jakub Boral, Aleksander Gała, Dominika Grzywacz, Bartosz Lara.
III miejsce w tym konkursie zdobyła uczennica Lena Dąbrowska, a wyróżnienie zdobyła uczennica: Urszula Kłak.