Festyn Rodzinny

Pierwszy Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej im. Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach  zorganizowany przez Radę Rodziców wraz ze społecznością szkolną miał bardzo ważny, podstawowy cel: rozpowszechnienie i wzmocnienie więzi pomiędzy członkami rodziny, społeczności szkolnej i lokalnej. Bardzo byśmy chcieli, aby te płaszczyzny działały współrzędnie, a ich centrum były właśnie dzieci. Zarówno dla nas jako rodziców, ale również dla społeczności szkolnej to dobro dziecka jest najważniejsze! Pomimo zmiennej aury udało się! Festyn przebiegł w przemiłej, rodzinnej atmosferze.

Na scenie wystąpili:

- ORKIESTRA DĘTA W KŁOMNICACH WRAZ Z MAŻORETKAMI „FANABERIA”

- VICE MISTRZ ŚWIATA FREESTYLE FOOTBALL W KATEGORII ROUTINE ADRIAN FRANC

- UCZNIOWIE KLAS OD I - IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KŁOMNICACH

- SEKCJA GITAROWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KŁOMNICACH

- SOLIŚCI I CHÓR SZKOLNY POD PRZEWODNICTWEM PANI ELŻBIETY TWARDOCH

- KONCERT ZESPOŁU DE_BILLS BAND Z KŁOMNIC

WYDARZENIOM NA SCENIE TOWARZYSZYŁY RÓWNIEŻ DODATKOWE ATRAKCJE:

1. Mecz piłki nożnej na boisku szkolnych drużyny GLKS Kłomnice
  2. Pokazy Państwowej Straży Pożarnej
  3. Zabawy na dmuchańcu
  4. Fotobudka
  5. Wstępne badanie wzroku, stoisko „Super Optyk”
  6. Pracownia Artystyczna i Wyroby Gipsowe w Kłomnicach
  7. Zabawy z bańkami mydlanymi ze Studiem Zabawy i Nauki „Magik” w Kłomnicach
  8. Jazda konna „Stajnia Witkowice”
  9. Stoisko „MATRIX” Hair Studio w Kłomnicach
  10. Stoisko Koła Kulinarnego w Szkole Podstawowej w Kłomnicach
  11. Kolorowe drinki owocowe, DRINK BAR Daniel Sukiennik
  12. Grill, kawiarenka, popcorn, wata cukrowa, lody, smażone ziemniaczki, a także stoiska z balonikami i zabawkami.

Cały dochód z Pierwszego Festynu Rodzinnego przeznaczony został na Radę Rodziców, tym samym wszystkie zebrane pieniążki trafią na potrzeby naszych dzieci. Za każdą złotówkę dziękujemy, każda nawet najmniejsza pomoc jest dla nas nieoceniona, gdyż służy naszym pociechom.

DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM

1. URZĄD GMINY W KŁOMNICACH
  2. GMINNY OŚRODEK KULTURY W KŁOMNICACH
  3. WICESTAROSTA CZĘSTOCHOWSKI PAN JAN MIARZYŃSKI
  4. PAN PINDYCH, SKLEP LEWIATAN W KŁMNICACH
  5. PIEKARNIA KRYSIAK W KŁOMNICACH
  6. FH ŁĘGOWIK W KŁOMNICACH
  7. FIRMA BAK-POL W GOMUNICACH
  8. FIRMA LESTRADA PAWEŁ LEŚNIAK W WITKOWICACH
  9. STUDIO ZABAWY I NAUKI MAGIK W KŁOMNICACH
  10. PRACOWNIA ARTYSTYCZNA I WYROBY GIPSOWE W KŁOMNICACH
  11. FIRMA SZYMBUD W KŁOMNICACH
  12. MATRIX HAIR STUDIO W KŁOMNICACH
  13. DRINK BAR Daniel Sukiennik

NA PIERWSZYM FESTYNIE RODZINNYM W SZKOLE PODSTAWOWEJ ZASZCZYCILI NAS SWOJĄ OBECNOŚCIĄ LICZNI GOŚCIE, KTÓRYM JESTEŚMY WDZIĘCZNI ZA CHĘĆ SPĘDZENIA Z NAMI TEGO SOBOTNIEGO POPOŁUDNIA, ZOBACZENIA TALENTÓW NASZYCH NAJMŁODSZYCH, ZA CHĘĆ INTEGRACJI Z NASZĄ SPOŁECZNOŚCIĄ. DZIĘKUJEMY:

1. Księdzu proboszczowi Mirosławowi Turoniowi
  2. Pani Dyrektor Biura Wiceministra Rolnictwa Szymona Giżyńskiego pani Grażynie Matyszczak
  3. Panu Janowi Miarzyńskiemu Wicestaroście Częstochowskiemu wraz z radnymi powiatowymi
  4. Panu Piotrowi Juszczykowi Wójtowi Gminy Kłomnice wraz z przedstawicielami Urzędu Gminy, m.in. panią Sekretarz Barbarą Mizerą oraz Radnymi Gminnymi
  5. Pani Grażynie Dudek Zastępcy Komendanta Głównego Policji Miejskiej w Częstochowie wraz z przedstawicielami wydziału prewencji i ruchu drogowego
  6. Panu Jackowi Strączyńskiemu Przewodniczącemu NSZZ Solidarność w Częstochowie
  7. Przedstawicielom Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłomnicach
  8. Przedstawicielom Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach
  9. Przedstawicielom ZEAS-u w Kłomnicach
  10. Sołtysom okolicznych sołectw w gminie Kłomnice
  11. Dyrektor Przedszkola w Kłomnicach pani Edycie Deszcz oraz  przedstawicielom przedszkoli i szkół podstawowych na terenie naszej Gminy
  12. Całej społeczności szkolnej w Szkole Podstawowej w Kłomnicach, której obecność wiele dla nas znaczyła
  13. I przede wszystkim dziękujemy wszystkim rodzicom, dziadkom, dzieciom, wszystkim Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, to Państwo byliście w tym dniu najważniejsi.

Mamy głęboką nadzieję, że Pierwszy Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej im. Grzegorza Piramowicza nie będzie ostatnim, a jego organizacja stanie się tradycją naszej szkolnej społeczności!