Wykaz kadry pedagogicznej w roku szk. 2023/2024
Kadra
mgr Agnieszka Rataj- Dyrektor
mgr Agnieszka Michoń- Wicedyrektor
Imię i nazwisko |
Przedmiot |
Wychowawstwo |
adres e-mail |
mgr Ewa Bodanka-Zarychta | Pedagog specjalny, nauczyciel wspomagajacy | ||
mgr Weronika Pietrzak |
Psycholog |
||
mgr Marzanna Borkowska |
Przyroda, Biologia, WDŻ |
|
|
mgr Katarzyna Cieśla |
Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, |
kl. 0 b |
|
mgr Ewa Czerwińska-Drab |
|
||
mgr Katarzyna Ryś |
Edukacja przedszkolna |
||
mgr Joanna Deszcz |
Świetlica |
|
|
mgr Aldona Dróżdż |
Religia |
||
mgr Agnieszka Fertacz-Bekus |
WF , Zajęcia sportowe |
||
mgr Krzysztof Jabłoński |
Muzyka |
||
mgr Jadwiga Kaczorowska |
Język polski |
kl. VII a | |
mgr Barbara Kanoniak |
Geografia, Historia |
kl.VI a | |
mgr Agnieszka Kloczkowska |
J. angielski, Chemia |
kl. IVa |
|
mgr Barbara Ślęzak | Matematyka | ||
mgr Natalia Niestrój |
Edukacja wczesnoszkolna |
kl.I.a | |
mgr Anna Kościuch |
Wychowawca świetlicy |
||
mgr Sylwia Krzyszkowska |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
||
mgr Monika Kosmala-Miklus |
Pedagog |
||
mgr Aneta Łapeta |
Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna |
kl. O a | |
mgr Agnieszka Michoń |
Matematyka/ Wicedyrektor |
kl.V b |
|
ks. Tomasz Chalusiak |
Religia |
||
mgr Karolina Najduch |
Pedagog |
||
mgr Elżbieta Owczarek |
Język polski |
|
|
dr Robert Owczarek |
Historia, WOS |
kl. VIb | |
mgr Iwona Pluta |
nauczuciel wspomagający |
||
mgr Marta Sech | J. polski, biblioteka | ||
mgr Maryla Piech |
Edukacja wczesnoszkolna |
kl. II a | |
mgr Dominika Sztekler |
Edukacja wczesnoszkolna |
kl. II b | |
mgr Sławomir Pluta |
Edukacja wczesnoszkolna |
||
mgr Aneta Prokop |
Język angielski |
|
|
mgr Agnieszka Rataj |
Język polski / Dyrektor szkoły |
||
mgr Małgorzata Raźniak |
fizyka, Informatyka, WF |
kl.Va |
|
mgr Małgorzata Sądecka |
Edukacja wczesnoszkolna |
kl. Ib | |
mgr Barbara Stępień |
Edukacja wczesnoszkolna |
kl. IIIa | |
mgr Magdalena Główczyńska |
Edukacja wczesnoszkolna |
kl. III b |
|
mgr Joanna Suliga |
Język angielski |
kl. VII b |
|
mgr Anna Ściążko |
Pedagog |
||
mgr Jarosław Ślęzak |
Wychowanie fizyczne |
Oddział przygotowawczy 5OP |
|
mgr Elżbieta Twardoch |
|
||
mgr Mariola Wołek |
Język polski |
kl.VIII |
|
mgr Marta Wójcik |
Plastyka, technika |
||
mgr Beata Wyrwał |
Bibliotekarz, Historia, nauczyciel wspomagający |
||
mgr Małgorzata Zięba |
J. niemiecki |
malgorzatazieba@szkolaklomnice.pl
|
|
mgr Karolina Taranowicz | Logopeda | ||
mgr Katarzyna Urbańska | Logopeda | ||
mgr Karolina Fila | Matematyka | ||
mgr Olga Gajewicz | Edukacja przedszkolna | ||
mgr Magdalena Kluska |
Pedagog specjalny, świetlica,nauczyciel wspomagający |
||
mgr Joanna Jagusiak | Edukacja przedszkolna | ||
mgr Ewelina Kustal |
Pedagog specjalny,świetlica, doradztwo zawodowe |