Projekt Stay Earthyw ramach programu eTwinning

Grupa uczniów z klasy 4a wzięła udział w projekcie Stay Earthyw ramach programu eTwinning, w którymuczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami.Celem projektu było pokazanie w jaki sposób chronimy środowisko. Szkoły biorące w nim udział miały za zadanie przygotować strony w formie komiksu w języku angielskim o tematyce związanej z ochroną środowiska. Z przygotowanych stron powstanie książeczka elektroniczna, która zostanie umieszczona na platformie eTwinning. W projekcie wzięły udział szkoły z trzech państw: Słowacji, Belgii i Polski. Prace można oglądać (do 22 maja) i ulubione oznaczyć serduszkiem na stronie:

Współpraca ze szkołami została rozpoczęta w trakcie seminarium kontaktowego eTwinning w Bratysławie, w którym wzięła udział pani Aneta Prokop. Udział w projekcie jest ciekawym doświadczeniem i motywuje do nauki języka.