Wycieczka klas czwartych do Wrocławia.

Ostatni dzień maja klasy czwarte wraz z opiekunami : panią Anetą Prokop, panią Anetą Łapetą i panią Agnieszką Kloczkowską,  spędziły na wycieczce we Wrocławiu – pogoda dopisała, humory również, odwiedziliśmy kilka miejsc, ciekawie spędzając czas. Podczas wizyty w Afrykarium i zoo  największe wrażenie na dzieciach zrobiły rekiny oraz płaszczki przepływające im nad głową, a także rodzina hipopotamów spędzająca razem czas  na wybiegu. Po wizycie w zoo obejrzeliśmy  grające fontanny, a następnie udaliśmy się do Muzeum Narodowego, w którym uczniowie wzięli udział w warsztatach na temat malarstwa. Piękna pogoda pozwoliła nam cieszyć się rejsem  po Odrze, a nasz pobyt w stolicy Dolnego Śląska zakończyliśmy na Rynku, gdzie uczniowie zakupili sobie pamiątki. Do domu wróciliśmy późnym wieczorem – nieco zmęczeni, ale pełni wrażeń.